top of page
Ortodontinis dantų gydymas

Metaliniai breketai

Populiariausia breketų rūšis. Leidžia koreguoti dantų ir sąkandžio padėtį. Tai geriausias kokybės ir kainos santykis. Tai yra vienas patvariausių dantų tiesinimo būdų. Metaliniai breketai leidžia koreguoti tiek danties padėtį į šonus, tiek aukštyn, žemyn ir kitomis kryptimis. Breketų montavimo procedūra neskausminga ir trunka 1 val. Ortodontinis gydymas trunka apie 1,5-2 metus. 

Beligatūriniai breketai

Palyginus su metaliniais breketais, turi du itin svarbius pranašumus. Pacientas jaučia mažesnį diskomfortą, o vizitai pas ortodontą tampa retesni. Beligatūrinio breketo technologija buvo sukurta jūsų patogumui, laiko taupymui, greitesniam dantų tiesėjimui ir mažesniam diskomfortui (dėl susidarančių mažesnių jėgų dantims tiesėjant) netgi dantų šalinimo išvengimui (kai kuriais atvejais).

Keramikiniai breketai

Vis dažniau naudojami keraminiai breketai, kurių spalva mažai skiriasi nuo danties ir todėl jie mažiau pastebimi. Keraminius breketus galima dėti ant visų dantų arba tik ant labiau matomų – priekinių dantų. Šie breketai estetiški, tačiau jų kaina santykinai didesnė ir gydymas keliais mėnesiais ilgesnis, lyginant su metaliniais breketais. Keramikiniai breketai yra mažiau atsparūs lūžimui ar skilimui nei metaliniai breketai. Sulūžęs ar įskilęs keramikinis breketas turi būti pakeičiamas nauju breketu.

 

Safyriniai breketai

Tai estetiniai breketai, gaminami iš dirbtinai išauginto safyro. Tai skaidrūs dantų breketai, kurie atspindi natūralią dantų spalvą, todėl yra praktiškai nepastebimi, tačiau gydymas šiais breketais užtrunka šiek tiek ilgiau nei metaliniais breketais ir juos sudėtingiau nuimti.

 

Ortodontinės plokštelės 

Plokštelės labiausiai tinkamos ankstyvame amžiuje, kai dar vystosi žandikaulis, tad yra taikomos vaikų ir paauglių dantų padėties bei sąkandžio korekcijoms. Tiesa, dantų plokštelės leidžia ne tik koreguoti dantų ir sąkandžio padėtį, bet ir padeda išvengti žandikaulio deformacijos.

Ortodontinis gydymas – tai efektyvi netaisyklingo sąkandžio korekcija.

 

Ortodontinio gydymo indikacijos ir kontraindikacijos vertinamos gydytojo ortodonto, atlikus detalų paciento tyrimą. Tam tikrais atvejais šis gydymas gali būti nerekomenduojamas arba rekomenduojama jį derinti su kitais gydymo metodais (protezavimu, plombavimu). Ortodontinis gydymas taikomas tik tinkamai paruošus burnos ertmę: pašalinus ėduonies sukeltus pažeidimus, atlikus profesionalią burnos higieną.

 

Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas naudojant įvairiausias priemones:

Screenshot 2023-04-20 at 21.01.25.png
Screenshot 2023-04-20 at 21.04.57.png
Differences-Between-Ceramic-and-Sapphire-Brackets.jpeg
Screenshot 2023-04-20 at 21.01.48.png
Dental Brace
Registracija
bottom of page